Kariéra

Do našeho týmu hledáme lidi, které baví stavět a tvořit věci, které jen tak někdo nedovede. Ať už chcete na náročných a zajímavých projektech sbírat zkušenosti, nebo nám naopak nabídnout své znalosti, chopte se příležitosti a dejte nám o sobě vědět.

Rádi využijeme vašich silných stránek a toho, co vás baví a v čem vynikáte. Dáme vám prostor plně využít váš potenciál a nabídneme vám činnosti, na kterých se můžete podílet.

S námi máte jistotu, že získáte zázemí a práci v renomované firmě, která si buduje pevnou pozici na trhu od roku 1991.

Volná místa

Zedník

Popis pozice


Firma působící převážně v Brně a okolí příjme zedníka. Požadavky: vyučen v oboru, praxe výhodou ne však podmínkou nástup možný ihned.

Nabízíme: práci na stavbách převážně v Brně a okolí ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, stravenky, penzijní pojištění, smlouvu na HPP na dobu neurčitou.

Tato pozice mě zaujala

Tesař

Popis pozice


Firma působící převážně v Brně a okolí příjme tesaře. Požadavky: vyučen v oboru, praxe výhodou ne však podmínkou nástup možný ihned.

Nabízíme: práci na stavbách převážně v Brně a okolí ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, stravenky, penzijní pojištění, smlouvu na HPP na dobu neurčitou.

Tato pozice mě zaujala

Údržbář

Popis pozice


Přijmeme údržbáře pro stavby převážně v Brně a okolí.

Požadavky: vyhláška č. 50/78 Sb., manuální zručnost, spolehlivost, technická zdatnost, svářecí průkaz 111 (ruční obloukové svařování obalenou elektrodou), nástup možný ihned.

Nabízíme: práci v Brně a okolí ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, stravenky, penzijní pojištění, smlouvu na HPP na dobu neurčitou.

Tato pozice mě zaujala

Strojník - obsluha čelního nakladače

Popis pozice


Firma působící převážně v Brně a okolí příjme strojníka pro obsluho čelního nakladače.

Požadavky: strojnický průkaz – kolový a pásový nakladač, řidičský průkaz skupiny B a C

Nástup možný od 1.3.2019

Nabízíme: práci na stavbách převážně v Brně a okolí ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, dobré mzdové ohodnocení, pravidelně vyplácenou pracovní mzdu, stravenky, penzijní pojištění, po zapracování a oboustranné spokojenosti práci na dobu neurčitou.

Tato pozice mě zaujala
Pro absolventy

Chcete získat praxi a zkušenosti?

Zájemcům z řad studentů a absolventů nabízíme obojí.

Máme široké pole působnosti, na kterých můžete získat praxi a zkušenosti – věnujeme se totiž nejen stavitelství, ale i developerské činnosti. Takže se zajímáme nejen o architekty a stavaře, ale i o studenty ekonomicky zaměřených škol, marketingu či práva. Dále nabízíme možnost účastnit se každodenních činností na stavbě pod dohledem zkušených mistrů a stavbyvedoucích.

Pokud si chcete v reálu vyzkoušet to, co se ve škole učíte, přijďte k nám na praxi!

Jsme členy

SPS

Spolupracujeme

AdMas VUT fakulta stavební

Dále podporujeme