Obytný soubor Vídeňská B

VÝSTAVBA ZAHÁJENA 1.6.2011


Bližší informace níže nebo navštivte microsite věnovanou BD Vídeňská www.bytyvidenska.cz .

Budova bude postavena na místě stávající zelené plochy a navazuje na stávající uliční zástavbu mezi ulicemi Kamenná a Vinohrady. Jedná se o novostavbu bytového domu s komerčními prostory a hromadnými podzemními garážemi. Budova bude sestávat ze dvou bloků A a B. Blok A bude osazen výše v západní části pozemku a orientace jeho fasád je tedy východ – západ, čemuž jsou přizpůsobeny dispozice bytů. Blok B pak sestává z křídla, ležícího v přímé vazbě na ulici Vídeňskou – dispozice bytů jsou klidovými částmi orientovány do vnitrobloku, do ulice jsou umístěny jen kuchyně, sklady a hygienické prostory, obchodní parter navazuje na urbanistický hodnotné přízemí, a z křídla obloukového půdorysu. Pěší napojení vnitroblokového prostoru je vedeno třemi podchody. Parkovací a odstavná stání jsou s výjimkou několika venkovních stání umístěna ve dvou podzemních podlažích, umístěných pod stavbou. Blok A má 2 podzemní podlaží a 3 nadzemní podlaží, blok B má 2 podzemní a 6 nadzemních podlaží. Stavba bloku A má dvě schodišťová jádra, ze kterých je přístup do jednotlivých bytů. Stavba bloku B má 5 schodišťových jader, ze kterých jsou přístupny jednotlivé byty. V podzemních podlažích jsou navrženy hromadné garáže a technické zázemí domu. V domě je navrženo 91 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk ( nad 100m2). Ke každému bytu přináleží sklepní kóje příp. komora. Do objektu je umožněn bezbariérový přístup přes jednotlivá schodišťová jádra, ve kterých jsou umístěny výtahy.

Uvedené ceny jsou bez DPH.


DÁLE NABÍZÍME :
- garážová stání uvnitř domu
- garáže uvnitř domu


Termín zahájení : 1.6.2011
Termín dokončení : 31.5.2013

Přehled podlaží

Aktuálně

Certifikovaná kvalita

  • iaflogo-2.png

    Společnost KOMFORT, a.s. je držitelem certifikátů ISO 14001, ISO 9001, ISO 18001 a řady ocenění za realizované stavby. KOMFORT, a.s. je také členem RHK Brno.

Stavební firma roku

  • Jsme stavební firma s dlouholetou zkušeností a kvalitními referencemi po celé ČR. Získali jsme mnoho ocenění z nichž třikrát jsme se stali Společností roku TOP Brno.